BIURO Plac Dworcowy 3/5 +48 663 307 454 info@sospolska.pl

USŁUGI
 • USŁUGI
 • Sprzątanie, utrzymanie czystości w biurach


Sprzątanie, utrzymanie czystości w biurach


Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych

Mówi się, że biuro jest wizytówką firmy, dlatego warto zadbać o sprzątanie tego typu obiektów. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, oferujemy takie usługi, jak profesjonalne sprzątanie biur. SOS Polska oferuje codzienny, tygodniowy lub miesięczny serwis utrzymania czystości w biurach w województwie lubuskim, dolnośląskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Wiemy, jak ważne jest utrzymanie porządku w miejscach tego typu. Świadczone przez nas profesjonalne sprzątanie biur zapewnia pełną satysfakcję ze strony klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przykładamy się do powierzonych zadań. Jako że zadbana przestrzeń pracy wpływa pozytywnie na samopoczucie osób przebywających wewnątrz, sprzątanie pomieszczeń biurowych powinno mieć miejsce co najmniej 1-2 razy w tygodniu. To pozwoli zapanować nad porządkiem. Działalność firmy skoncentrowana jest na przeprowadzaniu takich czynności, jak profesjonalne sprzątanie biur. Nasz „przepis na sukces” składa się z dwóch składników — wykwalifikowanych pracowników oraz jakościowych środków czystości. W ten sposób osiągamy najlepsze efekty. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak duży wpływ na komfort i efektywność pracy ma sprzątanie pomieszczeń biurowych. Dlatego przykładamy do tego ogromną wagę. Swoje obowiązki z zakresu sprzątania biur wykonujemy rzetelnie i dokładnie. To sprawia, że zarówno pracownicy, jak i odwiedzający budynek mogą się cieszyć czystym oraz estetycznym otoczeniem.

Korzyści płynące ze współpracy z naszym serwisem?

Co obejmuje zakres działań? Sprzątanie obiektów biurowych, które przeprowadzamy, polega na pozbyciu się zabrudzeń ze wszelkich powierzchni. Prace podejmowane są nie tylko w pomieszczeniach biurowców, ale także miejscach po zakończeniu budowy, galeriach handlowych, magazynach i na terenach zielonych. Sprzątanie obiektów biurowych sprowadza się do gruntownego doczyszczania wszelkiego typu powierzchni i ich zabezpieczania. Dostarczamy także środki higieny i dozowniki. Proponowane są również prace w obrębie przeszkleń, fasad i elewacji oraz pranie wykładziny biurowej i tapicerek. Zarówno sprzątanie biur, jak i inne usługi realizujemy w stałym kontakcie ze zleceniodawcą. Szczegóły zleceń ustalane na podstawie bieżącego zapotrzebowanie Klienta. Sprzątanie obiektów biurowych wymaga odpowiedniej organizacji. Dzięki umiejętności pracy w zespole, nasza firma świadczy usługi wysokiej jakości. Każdego klienta traktujemy indywidualnie — sprzątanie pomieszczeń biurowych jest czynnością, do której podchodzimy z należytym szacunkiem. Nie ma miejsca na złą obsługę lub niewykonanie zlecenia. Każdorazowo jest to profesjonalne sprzątanie biur. Zachęcamy do zapoznania się z szeregiem usług realizowanych przez naszą firmę. Szukasz kogoś, kto się zajmie sprzątaniem pomieszczeń biurowych? Najlepiej wybrać firmę dysponującą specjalistycznym wyposażeniem. Trafiłeś w odpowiednie miejsce, ponieważ sprzątanie biur to nasza specjalność. Zapewniamy atrakcyjne ceny i skuteczność działań.

Profesjonalne sprzątanie obiektów biurowych

Wszyscy wiemy, że czyste i przyjemne otoczenie w pracy wpływa w znacznym stopniu na dobre samopoczucie, a co za tym idzie — efektywność. Sprzątanie pomieszczeń biurowych może podnieść skuteczność pracowników oraz pozytywnie wpłynąć na ich nastrój. Po co więc macie Państwo tracić swój cenny czas na coś, co zrobimy my, a zrobimy i to dobrze. Zajmujemy się sprzątaniem pomieszczeń biurowych od długiego czasu, w związku z czym szczycimy się doświadczeniem. Posiadamy też kadrę składającą się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników. Nasze usługi sprzątania pomieszczeń biurowych charakteryzują się należytą dokładnością i precyzją. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, oddajemy się temu w stu procentach. Dzięki temu sprzątanie biur jest bardzo efektywne. Przekłada się to na zadowolenie naszych klientów. Co więcej, regularne sprzątanie obiektów biurowych jest niezbędne, jeśli wśród personelu znajdują się osoby cierpiące na alergię lub astmę. Zdrowi i w pełni dyspozycyjni pracownicy przyczyniają się do lepszych wyników biznesowych firmy. Profesjonalne sprzątanie biur to usługa uwzględniające indywidualne potrzeby klienta. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia oraz wysoką skuteczność niezależnie od wielkości i stopnia zabrudzenia wnętrz. W sprzątaniu biur wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone sposoby czyszczenia i konserwacji powierzchni. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, nowoczesnym sprzętem oraz zaangażowaną kadrą wykwalifikowanych pracowników. Co ważne, usługi sprzątania pomieszczeń biurowych wykonujemy nie tylko w poszanowaniu zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Staramy się również, aby nasze działania nie wpływały negatywnie na środowisko naturalne.

Dlaczego warto regularnie sprzątać biura?

W odpowiedzi na wzmożoną potrzebę utrzymania wysokiego reżimu sanitarnego w okresie pandemii, a także w trosce o zdrowie naszych Klientów, zapewniamy kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych dopasowane do wymogów danego obiektu. Prace wykonywane są szybko i skutecznie. Dzięki temu każda z firm korzystających z usług serwisowych, takich jak profesjonalne sprzątanie biur, może cieszyć się pomieszczeniami utrzymanymi w ładzie i higienie na co dzień. Wpływa to również na pozytywny nastrój pracujących w nich osób. Jako że to ważny aspekt, który przekłada się na jakość pracy, należy pomyśleć o profesjonalnym sprzątaniu biur. Warto pamiętać, że prace powinny zostać zorganizowane również ze względu na zdrowie pracowników. Sprzątanie obiektów biurowych jest kluczowe, aby pozbyć się otoczenia szkodliwych mikroorganizmów. W czystym miejscu zarówno pracownicy, jak i przychodzący Klienci czy goście mogą czuć się komfortowo oraz bezpiecznie. Ponadto przyjemniej przebywa się w zadbanych pomieszczeniach. Regularne sprzątanie pomieszczeń biurowych jest konieczne, jeśli w kadrze znajdują się alergicy i astmatycy. Wynika to z faktu, że gromadzący się kurz może stanowić poważne zagrożenie dla ich dróg oddechowych. Dbając o sprzątanie biur, można uniknąć u nich kataru czy innych reakcji alergicznych. Systematyczna organizacja porządków redukuje także szansę na pojawienie się grzybów lub pleśni. Aby skutecznie przeprowadzić takie czynności, jak sprzątanie obiektów biurowych, należy jednak posiadać kwalifikacje w tym zakresie. Wiedza specjalistów zatrudnionych przez naszą firmę pozwala na dobranie odpowiednich środków i zorganizowanie prac porządkowych.

Szeroka oferta usług wysokiej jakości

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, nieustannie inwestujemy w specjalistyczny sprzęt oraz poszerzamy kompetencje naszych pracowników. Oprócz utrzymania czystości w firmie, zajmujemy się również wynajmowaniem maszyn i urządzeń czyszczących czy też wsparciem budowy. Zachęcamy do współpracy, zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Oferujemy kompleksowe wsparcie nie tylko w zakresie utrzymania czystości w budynkach. Proponujemy także porządkowanie dużych przestrzeni, nawet tych, które wymagają specjalnego podejścia. Nieobce są nam więc zadania dotyczące sprzątania hal. Podpisując umowę z naszą firmą, można otrzymać m.in. harmonogram prac, system audytów oraz pełną optymalizację kosztów. Staramy się zaspokoić wszelkie potrzeby i oczekiwania rynku, dlatego proponujemy nie tylko utrzymanie czystości w biurowcach. Jesteśmy otwarci na różnorodne zlecenia. Oferujemy sprawne i dokładne sprzątanie powierzchni magazynowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście, zaangażowanie oraz doświadczenie. Sprzątanie magazynów i innych przestrzeni to gwarancja w pełni zrealizowanego zlecenia. Jeśli szukasz niezawodnego serwisu sprzątającego, zachęcamy do kontaktu.Do każdego obiektu podchodzimy indywidualnie i już na etapie wyceny przygotowujemy:
  • Harmonogram Prac
  • Ilość Pracowników
  • Kosztorys zużycia miesięcznego tzw materiałów konsumpcyjnych(tj. papier - toaletowy, mydło itd.)
  • Propozycje godzin pracy pracowników po uzgodnieniu z zarządcą budynku.  Podpisując umowę serwisową z SOS Polska otrzymują Państwo:
  • Stałą opiekę w zakresie czystości obiektu wraz z dostawą środków chemicznych i materiałów konsumpcyjnych.
  • Zaopatrzenie w maszyny myjące niezbędne do utrzymania czystości.
  • Kontrolę oraz pełną optymalizację kosztów materiałów konsumpcyjnych
  • Bardzo promocyjne ceny na prace okresowe takie jak pranie dywanów, mycie przeszkleń, mycie okien, mycie elewacji powyżej 2m, a przy obiektach większych w cenie serwisu!!!
  • Zwolnienie z wszystkich kosztów administracyjnych związanych z zatrudnieniem własnych pracowników ( Urlopy,Chorobowe itp. )
  • Stałą opiekę koordynatora odpowiedzialnego za jakość wykonywanej usługi oraz zajmującego się organizacją pracy
  • Stały monitoring budynku wraz ze zdjęciami oraz informacją o wykrytych usterkach itp. co zwalnia zarządce z codziennego obchodu.
  • System Audytów


  Wszyscy wiemy, że czyste i przyjemne otoczenie w pracy wpływa w znacznym stopniu na dobre samopoczucie, a co za tym idzie — efektywność. Sprzątanie pomieszczeń biurowych może podnieść skuteczność pracowników oraz pozytywnie wpłynąć na ich nastrój. Po co więc macie Państwo tracić swój cenny czas na coś, co zrobimy my, a zrobimy i to dobrze. Zajmujemy się sprzątaniem pomieszczeń biurowych od długiego czasu, w związku z czym szczycimy się doświadczeniem. Posiadamy też kadrę składającą się wyłącznie z wykwalifikowanych pracowników. Nasze usługi sprzątania pomieszczeń biurowych charakteryzują się należytą dokładnością i precyzją. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, oddajemy się temu w stu procentach. Dzięki temu sprzątanie biur jest bardzo efektywne. Przekłada się to na zadowolenie naszych klientów. W odpowiedzi na wzmożoną potrzebę utrzymania wysokiego reżimu sanitarnego w okresie pandemii, a także w trosce o zdrowie naszych Klientów zapewniamy kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych dopasowane do wymogów danego obiektu. Prace wykonywane są szybko i skutecznie. Dzięki temu każda z firm korzystających z usług serwisowych, takich jak profesjonalne sprzątanie biur może cieszyć się pomieszczeniami utrzymanymi w ładzie i higienie na co dzień. Wpływa to również na pozytywny nastrój pracujących w nich osób. To ważny aspekt, który przekłada się na jakość pracy, należy zatem pomyśleć o czymś takim, jak profesjonalne sprzątanie biur. Warto pamiętać, że prace powinny zostać zorganizowane również ze względu na zdrowie pracowników. Sprzątanie obiektów biurowych jest kluczowe, aby pozbyć się otoczenia szkodliwych mikroorganizmów. Zarówno pracownicy, jak i przychodzący Klienci czy goście mogą dzięki temu czuć się komfortowo oraz bezpiecznie. Ponadto przyjemniej przebywa się w zadbanych pomieszczeniach. Regularne sprzątanie pomieszczeń biurowych jest konieczne, jeśli w kadrze znajdują się alergicy i astmatycy. Wynika to z faktu, że gromadzący się kurz może stanowić poważne zagrożenie dla ich dróg oddechowych. Dbając o sprzątanie biur można uniknąć u nich kataru czy innych reakcji alergicznych. Cykliczna organizacja porządków minimalizuje także szansę na pojawienie się grzyba lub pleśni. Aby skutecznie przeprowadzić takie czynności jak sprzątanie obiektów biurowych, należy posiadać kwalifikacje w tym zakresie. Wiedza specjalistów zatrudnionych przez naszą firmę pozwala im na dobranie odpowiednich środków i zorganizowanie prac porządkowych.

Doświadczony
i profesjonalny zespół.

Jako zespół przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa i ciągłego rozwoju naszej branży.

Paweł Czarny Właściciel
Tomek Rzepecki Właściciel