BIURO Plac Dworcowy 3/5 +48 663 307 454 info@sospolska.pl

USŁUGI
  • USŁUGI
  • Sprzątanie, utrzymanie czystości w Galeriach


Sprzątanie, utrzymanie czystości w Galeriach


Schludność to ważna cecha wszystkich pomieszczeń. Jedną z naszych głównych specjalności jest sprzątanie centrów handlowych. Prowadzimy dzienny serwis utrzymania czystości w galeriach. Sprzątanie obiektów przemysłowych jest czymś, na czym znamy się najlepiej. Jak głosi stare przysłowie: jak Cię widzą, tak Cię piszą. Podchodzimy do naszej pracy poważnie, dlatego sprzątanie centrów handlowych i innych obiektów wykonujemy w sposób dokładny. Wiemy, że prawidłowe podejście w kontekście sprzątania obiektów przemysłowych jest wizytówką jakości. Jako SOS POLSKA dbamy o to, by nasze usługi przeprowadzać rzetelnie. W praktyce profesjonalne sprzątanie galerii handlowych jest jedną z naszych flagowych usług. Dzięki temu podejmowane przez nas prace przeprowadzane są skutecznie. Posiadamy też ogromne doświadczenie w kompleksowym usuwaniu zabrudzeń z wszelkiego typu powierzchni na terenie obiektu. Sprzątanie galerii handlowych przeprowadzamy z wykorzystaniem specjalistycznych, najwyższej jakości środków. W zakres prac wchodzi m.in. fachowe doczyszczanie posadzek. Wszystko odbywa się ponadto szybko i sprawnie, bez ingerowania w funkcjonowanie tych miejsc. Sprzątanie galerii handlowych wykonujemy z precyzją oraz troską o zachowanie wszelkich standardów sanitarnych. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nieskazitelnie czystą przestrzenią po przeprowadzeniu usługi. Jeśli zależy Ci na tym, abyśmy uporządkowali Twój obiekt — daj znać. Zapewniamy, że sprzątanie hal magazynowych to proces przeprowadzony szybko i dokładnie. Współpracujemy również z przedsiębiorcami. Dzięki nabytemu doświadczeniu usługi, takie jak sprzątanie galerii handlowych, wykonujemy w oparciu o standardy najwyższej jakości. Zapoznaj się ze szczegółami naszej działalności. Sprzątanie hal magazynowych i inne zlecenia realizujemy z wykorzystaniem efektywnych metod czyszczenia. Gwarantujemy uzyskanie pożądanego efektu przy jednoczesnej optymalizacji kosztów usługi. Zarówno sprzątanie magazynów, jak i inne usługi dostępne w naszej ofercie, realizujemy z należytą starannością. Naszym celem jest zadowolenie Klienta w 110%.

Sprzątanie galerii i marketów – gwarancją wracających klientów


Zapewnienie porządku nie jest ważne wyłącznie z perspektywy osoby odpowiedzialnej za sprzątanie galerii. Dbanie o czystość i odpowiednią higienę w obiektach publicznych jest niezwykle istotne z punktu widzenia każdego. Sprzątanie marketów jest tak samo ważne, jak i obiektów handlowych czy własnych gospodarstw domowych. To właśnie sprawia, że klienci wracają do sklepów. Dzięki usługom doczyszczania posadzek mają wrażenie zadbanych i estetycznych wnętrz. To z kolei może pozytywnie przekładać się na statystyki sprzedażowe. Warto jednak wiedzieć, że sprzątanie w galeriach handlowych nie należy do najłatwiejszych zadań. Mimo to należy zapewnić czystość takiego obiektu na wysokim poziomie. Trzeba zarówno trzymać się ustalonego harmonogramu wcześniej wyznaczonych prac, jak i pozostać bardzo elastycznym. Jako że stosujemy się do tych zasad, sprzątanie obiektów handlowych przebiega kompleksowo. Wszystko po to, aby móc szybko i dostosować się do sytuacji (zima, awarie itd.) Dlatego, aby sprzątanie centrów handlowych szło sprawnie, zawsze do każdego obiektu dedykujemy koordynatora, z odpowiednim bagażem doświadczeń w podobnej dziedzinie. Musi on dokładnie wiedzieć kiedy, co i jak ustawić w danej sytuacji, aby sprzątanie galerii handlowej przebiegało w sposób bezkolizyjny z klientami obiektu oraz było zawsze na najwyższym poziomie. Wszelkie oferowane przez nas usługi, takie jak sprzątanie obiektów przemysłowych odbywają się w dogodnym dla klienta czasie. Zapobiega to sytuacji, w której nasze działania zakłócałyby codzienne czynności pracowników danego miejsca. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię sprzątanie marketów, czy inna usługa oferowana przez naszą firmę, jako SOS Polska dbamy o to, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Podstawą naszej współpracy z klientem jest budowa atmosfery zaufania. Dzięki temu wszystkie usługi m.in. doczyszczanie posadzek odbywają się w stałej konsultacji. Jesteśmy zawsze gotowi na kontrolę, bo mamy pewność doskonałego przygotowania do wykonywanej pracy. Sprzątanie sklepów wykonujemy z uwzględnieniem wszelkich oczekiwań Klienta. Nie umknie nam żaden niepożądany szczegół.

Sprzątanie obiektów przemysłowych


Niezależnie od wielkości zlecenia, zadbamy o to, aby Twój obiekt wyglądał dobrze! Usługi doczyszczania posadzek mogą być szczególnie ważne dla restauracji, czy zakładów produkcyjnych. Właśnie tam najczęściej pojawiają się zabrudzenia, które są trudne do usunięcia. Nasze usługi doczyszczania posadzek pomogą się z nimi uporać. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz środki chemiczne, które poradzą sobie z najtrudniejszym brudem. Dzięki nim sprzątanie hal magazynowych czy innych obiektów nie sprawia nam żadnych trudności. Serwis przeprowadzany jest kompleksowo, co jest gwarancją zadowolenia zleceniodawców. Sprzątanie hal magazynowych odbywa się sprawnie i profesjonalnie. To szczególnie ważne, gdy klient ma ograniczony czas. Przyjmujemy zlecenia nawet na większe przestrzenie – sprzątanie galerii handlowych nie jest nam obce. Zapewniamy pełny profesjonalizm usług, bez względu na zlecenie. Mamy duże doświadczenie w sprzątaniu obiektów przemysłowych. Te nierzadko wymagają specjalistycznych czynności z uwzględnieniem troski o drogie wyposażenie. Świadczymy również usługi doczyszczania posadzek, z którymi nikt inny sobie nie poradzi. Zdobyte doświadczenie i wykwalifikowana kadra pracowników umożliwia podejmowanie się nawet najbardziej wymagających zleceń. Świadczymy usługi zabezpieczania podłóg polimerem. Dzięki temu nadajemy jej warstwę antypoślizgową. Sprzątanie obiektów przemysłowych, handlowych czy biur nie robi na nas wrażenia. Zostawiamy po sobie tylko porządek i świeżość.


Maszyny sprzątające


Specjalistyczne sprzątanie galerii handlowych i innych przestrzeni


Odpowiednia koordynacja to jednak nie wszystko. W sprzątaniu hal magazynowych do pełni sukcesu potrzeba oczywiście dobrze dobranego i przeszkolonego personelu. Z doświadczenia wiemy, iż każdy rzetelny pracownik jest na miarę złota. Aby sprzątanie centrów handlowych było rzetelnie przeprowadzane, staramy się jak najbardziej motywować grupę, szkolić ją oraz robić wszystko, by stworzyć jedną, zgraną ekipę sprzątającą. Ważne jest również utrzymać kadrę jak najdłużej, i to w takim samym składzie osobowym. Daje to stabilizację oraz gwarancję dobrze wykonanej pracy w każdej części galerii. Sprzątanie hal magazynowych to czynność, która wymaga zarówno dokładności, jak i szybkości. Niemniej jednak, dla naszej kadry nie jest to żaden problem, ponieważ do każdego zadania podchodzimy sumiennie. Sprzątanie hal magazynowych o dużej powierzchni to nie lada wyzwanie. Dlatego zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest to, by przydzielony do takich zadań personel posiadał pełen wachlarz umiejętności. Dodatkowo, w takich miejscach często niezbędne są usługi doczyszczania posadzek. Dbamy więc też o zapewnienie odpowiedniego sprzętu i najwyższej jakości środków czystości. Sprzątanie galerii niewątpliwie wymaga doskonałej organizacji pracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dobrze wiemy, jak ją zaplanować, aby terminowo wykonać zlecenie. Co więcej, śledzimy rosnące potrzeby Klientów, dlatego proponujemy również zabezpieczanie podłóg polimerami. Jest coraz bardziej popularny zabieg, który posiada wiele zalet, takich jak chociażby szybkość późniejszego czyszczenia.


Profesjonalne sprzątanie centrów handlowych i nie tylko

Jaki jest nasz przepis na sukces? Dzięki odpowiednim akcesoriom czyszczącym, sprzątanie galerii handlowych i innych obiektów przemysłowych nie sprawia nam żadnych trudności. Wszystkie produkty dostarczane na teren obiektu posiadają wymagane atesty, są przyjazne środowisku i opatrzone pełną dokumentacją. Podczas sprzątania w galeriach handlowych dostarczamy także wszelkie materiały konsumpcyjne, takie jak papier toaletowy, ręczniki papierowe, worki na śmieci itd. Dzięki współpracy z naszymi dostawcami zawsze mamy do dyspozycji opiekę technologa. Jest on bardzo pomocny w trudnych sytuacjach, które czasem generuje sprzątanie dużych obiektów przemysłowych. Podpisując umowę utrzymania czystości z SOS Polska, zarządca obiektu otrzymuje w pakiecie również nie tylko mycie schodów ruchomych, przeszkleń, fasad szklanych czy okien powyżej 2 m. Zakres prac wchodzi także czyszczenie elewacji, pranie dywanów w części administracyjnej oraz sprzątanie terenu zewnętrznego. W końcu zadbane otoczenie to wizytówka danego obiektu. Warto zatem skorzystać z usługi sprzątania terenów zewnętrznych. Troska o zieleń lub usuwanie śmieci jest równie istotna, jak inne prace porządkowe. Sprzątanie obiektów przemysłowych to szerokie pojęcie, które obejmuje rozległy pakiet świadczeń. Dzięki temu każdy przedsiębiorca jest w stanie dopasować usługi do swoich potrzeb. Dotyczy to zarówno sprzątania marketów, jak i innych lokali usługowych. Jak pisaliśmy na początku, utrzymanie czystości nie jest procesem łatwym, ale możliwym do zrealizowania – a my wiemy, jak to sprawnie zrobić.


Doświadczony
i profesjonalny zespół.

Jako zespół przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa i ciągłego rozwoju naszej branży.

Paweł Czarny Właściciel
Tomek Rzepecki Właściciel