Sprzątanie

O nas

Głównym celem SOS Polska jest oferowanie i dostarczanie w pełni zadowalających usług na rynku Zarządzania Nieruchomościami itd.
Jednym z potwierdzeń naszej kompetencji jest nasza możliwość do wykorzystywania i przełożenia na rynek polski wszystkich praktyk w dziedzinie najnowocześniejszych technologii oraz najefektywniejszych sposobach wykonywania naszych usług nabytych podczas wieloletniej pracy w Irlandii. Priorytetem wiec SOS Polska staje sie rozwój firmy, rynku oraz wykonywanie usług wysokiej jakości przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa, czystości, zapewnienia najwyższego komfortu pracy oraz zachowania zasad ochrony środowiska.

Naszym celem jest optymalizacja satysfakcji naszych klientów poprzez stałe spełnianie ich oczekiwań w 110 procentach. Posłużyć do tego ma w pełni profesjonalne zaangażowanie firmy do budowania w pełni kompetentnej kadry pracowniczej, poprzez organizacje odpowiednich szkoleń które pozwolą wykonać ich prace w najefektywniejszy sposób.

W czasach zagrożeń wynikających z możliwości zarażenia się różnymi rodzajami wirusów utrzymywanie maksymalnej higieny w miejscach pracy staje się być rzeczą bardzo ważną. SOS Polska zdając sobie z tego sprawę wychodzi naprzeciw temu problemowi i dostarcza pełną informacje na temat prawidłowo i bezpiecznego procesu utrzymania higieny osobistej, oraz produkty opatrzone zwalczające ryzyko zakażeniem wirusowym (świńska grypa itd.)
Reasumując drogą do sukcesu SOS Polska ma być wykorzystanie w 100% nabytego doświadczenia, wykorzystywanie sprzętu wraz z najnowszymi technologiami najlepszych firm na rynku, przy udziale kompetentnych, wyszkolonych I dobrze zmotywowanych pracowników. W biznesie tylko spełnienie i stale udoskonalanie tych warunków może spowodować jakieś zmiany, a z SOS Polska będą to zmiany na lepsze.

SOS Polska dzięki doświadczeniu wyniesionemu oraz wykwalifikowanej i zintegrowanej kadrze zarządzającej, posiada wszelkie atuty by sprostać wszystkim nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów na terenie całego kraju.

Masz pytanie?
Wyślij nam maila info@sospolska.pl