BIURO Plac Dworcowy 3/5 +48 663 307 454 info@sospolska.pl

USŁUGI
 • USŁUGI
 • Mycie okien, przeszkleń, fasad, elewacji, ekranów


Mycie okien, przeszkleń, fasad, elewacji, ekranów


W dzisiejszych czasach przy panującej tendencji do używania wielkopowierzchniowych elementów szklanych w projektowaniu nowoczesnych budynków, bardzo często powstaje problem utrzymania czystości w tych miejscach. W SOS Polska PuraQleen posiadamy bogatą ofertę usług w tym zakresie. Należy do nich nie tylko mycie okien, przeszkleń czy fasad szklanych czy ekranów akustycznych. Zajmujemy się również czyszczeniem elewacji w województwie lubuskim, dolnośląskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim oraz mazowieckim. Realizujemy wiele różnorodnych zleceń z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Umożliwia to nam także mycie ekranów akustycznych. Odpowiednio przygotowana kadra z pewnością sprosta tego typu zadaniom. Takie czynności, jak choćby mycie ekranów akustycznych to misja dla specjalistów. Głównym powodem, dla którego czynność ta wymaga odpowiednich kwalifikacji i sprzętu, jest wysokość oraz trudność dostępu lub okien, które nie otwierają się do wewnątrz. Jednakże utrzymanie porządku tych elementów jest bardzo istotne, gdyż wpływa na wizerunek całego budynku, a często także prowadzonej działalności. Mycie ekranów akustycznych stanowi wyzwanie również ze względu na skład osłony. Mogą być one wykonane z wielu rodzajów tworzyw, takich jak beton, drewno czy panele PCV, dlatego należy zapoznać się z ich właściwościami. Z kolei w przypadku usługi mycia fasad ważne są używane do tego środki. Najczęściej używa się do tego preparatów chemicznych czy myjki ciśnieniowej. Zarówno mycie okien, jak i inne usługi wykonujemy w Świebodzinie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zagranicą wykorzystujemy najefektywniejsze metody działania.


Kompleksowa usługa czyszczenia różnych powierzchni

To, co nas wyróżnia, to dokładność działania i kompleksowość usług. W związku z tym czyszczenie elewacji przeprowadzamy gruntownie. Dbamy o to, by każdy centymetr zabrudzonej powierzchni został potraktowany specjalistycznym środkiem. Dzięki temu czyszczenie elewacji zostanie przeprowadzone bez zniszczeń. Ponadto odpowiednie produkty pielęgnacyjne polepszają jakość mycia. Czyszczenie elewacji pomaga dodać budynkowi odrobiny świeżości. Będzie wyglądał, jakby był zupełnie nowy, a to za sprawą zastosowania się do odpowiednich wymagań, którym podlegają prace tego typu. Mycie fasad również odbywa się wedle ściśle ustalonych procedur. Gwarantujemy, że wszelkie zewnętrzne elementy budynków zostaną pozbawione zabrudzeń, a cały proces przebiegnie w bezpiecznych warunkach. Naszym celem jest niezawodne mycie fasad i innych powierzchni. Skutecznie usuniemy wszelkiego rodzaju naklejki, napisy czy nawet gumy do żucia. Mycie ekranów akustycznych jest czynnością, do której zabieramy się z wyjątkową ostrożnością. Właśnie takiego podejścia wymagają złożone z wielu elementów konstrukcje barier dźwiękochłonnych. Mycie ekranów akustycznych powinno być wykonywane cyklicznie. Dzięki temu zachowają estetyczny wygląd na długie lata. Zachęcamy do zapoznania się z szeregiem usług realizowanych przez naszą firmę. Oferujemy m.in czyszczenie elewacji szkół, hoteli oraz fabryk. Poradzimy sobie również z budynkami Administracji Publicznej czy Galerii Handlowych. Wszystkie zlecenia, w tym czyszczenie fasad, wykonujemy nie tylko z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa. Staramy się również działać w zgodzie z potrzebami środowiska naturalnego. Mycie przeszkleń i innych powierzchni realizujemy w taki sposób, aby jak najlepiej zoptymalizować zadowolenie każdego Klienta. Staramy się spełniać oczekiwania nie w 100, ale 110 procentach.


Dokładne i szybkie czyszczenie elewacji

W SOS Polska posiadamy jeden z najnowocześniejszych systemów czyszczenia różnych powierzchni. Zajmujemy się oknami, przeszkleniami, oraz elewacjami – metodą PURAQLEEN. Świadczymy również usługi mycia fasad. System składa się z karbonowych przedłużek i wykorzystuje wodę zdemineralizowaną, a co za tym idzie, nie pozostawia żadnych smug i plam. Służy także do wykonywania takich czynności, jak mycie ekranów akustycznych i innych wymagających precyzji elementów. Są one zwykle narażone na zabrudzenia w trudnodostępnych miejscach, co jednak dla naszej doświadczonej ekipy nie stanowi żadnego problemu. Dzięki temu również mycie fasad przebiega szybko i sprawnie. Profesjonalnie przeprowadzony proces znacznie odświeża wygląd budynku, zapewniając mu estetyczny wygląd przez długi czas. Czyszczenie fasad jest bezpieczne dla każdego rodzaju powierzchni. Bez znaczenia, czy będzie to metal, szkło lub tworzywo. Oferujemy także sprawne i dokładne mycie ekranów akustycznych, dzięki któremu zostają z nich usunięte nie tylko zanieczyszczenia komunikacyjne i atmosferyczne, ale także wszelkie graffiti. Zapewniamy najnowocześniejszych sprzęt oraz skuteczne środki czyszczące, które znacznie ułatwiają przeprowadzenie prac. Dzięki naszemu doświadczeniu w takich czynnościach, jak czyszczenie elewacji, zyskaliśmy spore grono zadowolonych klientów. Zachęcamy do nawiązania współpracy! Dzięki nieustannemu poszerzaniu wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny, podejmiemy się mycia każdej elewacji. Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu, kompetencji pracowników oraz doświadczenia to gwarancja sukcesu.


Staranne mycie ekranów akustycznych

W SOS Polska posiadamy jeden z najnowocześniejszych systemów czyszczenia różnych powierzchni. Zajmujemy się oknami, przeszkleniami, oraz elewacjami – PURAQLEEN. Świadczymy również usługi mycia fasad. System składa się z karbonowych przedłużek i wykorzystuje wodę zdemineralizowaną, a co za tym idzie, nie pozostawia żadnych smug i plam. Służy także do wykonywania takich czynności, jak mycie ekranów akustycznych i innych wymagających precyzji elementów. Są one zwykle narażone na zabrudzenia w trudnodostępnych miejscach, co jednak dla naszej doświadczonej ekipy nie stanowi żadnego problemu. Dzięki temu również mycie fasad przebiega szybko i sprawnie. Profesjonalnie przeprowadzony proces znacznie odświeża wygląd budynku, zapewniając mu estetyczny wygląd przez długi czas. Czyszczenie fasad jest bezpieczne dla każdego rodzaju powierzchni. Bez znaczenia, czy będzie to metal, szkło lub tworzywo. Oferujemy także sprawne i dokładne mycie ekranów akustycznych, dzięki któremu zostają z nich usunięte nie tylko zanieczyszczenia komunikacyjne i atmosferyczne, ale także wszelkie graffiti. Zapewniamy najnowocześniejszych sprzęt oraz skuteczne środki czyszczące, które znacznie ułatwiają przeprowadzenie prac. Dzięki naszemu doświadczeniu w takich czynnościach, jak czyszczenie elewacji zyskaliśmy spore grono zadowolonych klientów. Zachęcamy do nawiązania współpracy!


Czyszczenie okien


Oto kilka zalet naszego systemu:
 • Na mytej powierzchni nie pozostają plamy i smugi
 • Zmniejszenie elektrostatyczności powierzchni mytej wodą zdemineralizowaną powoduje dłuższy okres w którym powierzchnia jest czysta
 • Możliwość mycia do wyskości 25 m.
 • Możliwośc pracy bez dostępu do bieżącej wody

Więcej na temat procesu wody zdemineralizowanej tutaj – puraqleen.pl

SOS Polska PuraQleen jest dedykowane do:
 • Budynków biurowych
 • Galeri Handlowych
 • Zakładów Produkcyjnych
 • Salonów Sprzedaży , Sklepów itd.
 • Hoteli
 • Szkół
 • Fabryk
 • Administracji Publicznej
Doświadczony
i profesjonalny zespół.

Jako zespół przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa i ciągłego rozwoju naszej branży.

Paweł Czarny Właściciel
Tomek Rzepecki Właściciel