BIURO Plac Dworcowy 3/5 +48 663 307 454 info@sospolska.pl

USŁUGI
  • USŁUGI
  • Sprzątanie, utrzymanie czystości w Galeriach


Sprzątanie, utrzymanie czystości w Galeriach


Jedną z naszych głównych specjalności jest dzienny serwis utrzymania czystości w galeriach handlowych. Jak głosi stare przysłowie: jak Cię widzą, tak Cię piszą, dlatego wiadomo, że prawidłowe i profesjonalne podejście do tematu czystości w takich obiektach jest jedną (jak nie najważniejszą) wizytówką ich jakości. Profesjonalne sprzątanie galerii handlowych jest jedną z naszym flagowych usług. Dzięki temu podejmowane przez nas prace przeprowadzane są skutecznie. Posiadamy też ogromne doświadczenie w kompleksowym usuwaniu zabrudzeń z wszelkiego typu powierzchni na terenie obiektu. Sprzątanie galerii handlowych, na które składa się między innymi fachowe doczyszczanie posadzek, przeprowadzamy z wykorzystaniem specjalistycznych, najwyższej jakości środków. Wszystko to odbywa się szybko i sprawnie, bez ingerowania w funkcjonowanie punktów handlowych.

Proces utrzymania czystości w galeriach handlowych nie należy jednak do najłatwiejszych. Trzeba jednocześnie cały czas konsekwentnie trzymać się ustalonego harmonogramu wcześniej wyznaczonych prac, jak i pozostać bardzo elastycznym, aby móc szybko i sprawnie dostosować się do sytuacji (zima, awarie itd.) Dlatego zawsze, do każdego obiektu dedykujemy koordynatora, z odpowiednim bagażem doświadczeń w podobnej dziedzinie. Musi on dokładnie wiedzieć kiedy, co i jak ustawić w danej sytuacji, aby proces sprzątania w obrębie galerii handlowej przebiegał w sposób bezkolizyjny z klientami obiektu oraz był zawsze na najwyższym poziomie. Wszelkie oferowane przez nas usługi, takie jak sprzątanie obiektów przemysłowych odbywają się w dogodnym dla klienta czasie. Zapobiega to sytuacji, w której nasze działania zakłócałyby codzienne czynności pracowników danego miejsca.


Maszyny sprzątające


Specjalistyczne sprzątanie galerii handlowych i innych przestrzeni


Odpowiednia koordynacja jednak nie wystarczy. Do pełni sukcesu potrzeba oczywiście dobrze dobranego i przeszkolonego personelu. Z doświadczenia wiemy, iż każdy rzetelny pracownik jest na miarę złota. Dlatego staramy się jak najbardziej motywować grupę, szkolić i robić wszystko, by stworzyć jedną, zgraną ekipę sprzątającą oraz utrzymać ją jak najdłużej w takim samym składzie osobowym. Daje to stabilizację i gwarancję dobrze wykonanej pracy w każdej części galerii. Sprzątanie hal magazynowych o dużej powierzchni to nie lada wyzwanie. Dlatego zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest to, by przydzielony do takich zadań personel posiadał pełen wachlarz umiejętności. Dbamy także o zapewnienie mu odpowiedniego sprzętu i najwyższej jakości środków czystości.


Wszystkie produkty dostarczane na teren obiektu posiadają wymagane atesty, są przyjazne środowisku i opatrzone pełną dokumentacją. Dostarczamy także wszelkie materiały konsumpcyjne, takie jak papier toaletowy, ręczniki papierowe, worki na śmieci itd. Dzięki współpracy z naszymi dostawcami zawsze mamy do dyspozycji opiekę technologa, który jest bardzo pomocny w trudnych sytuacjach. Podpisując umowę utrzymania czystości z SOS Polska, zarządca obiektu otrzymuje w pakiecie również mycie schodów ruchomych, mycie przeszkleń, fasad szklanych, okien powyżej 2 m, mycie elewacji oraz pranie dywanów w części administracyjnej w cenie kontraktu. Jak pisaliśmy na początku, utrzymanie czystości nie jest procesem łatwym, ale w pełni do zrealizowania, a my wiemy, jak to zrobić.


Doświadczony
i profesjonalny zespół.

Jako zespół przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa i ciągłego rozwoju naszej branży.

Paweł Czarny Właściciel
Tomek Rzepecki Właściciel