BIURO Plac Dworcowy 3/5 +48 663 307 454 info@sospolska.pl

USŁUGI
  • USŁUGI
  • Sprzątanie, utrzymanie czystości w Galeriach


Sprzątanie, utrzymanie czystości w Galeriach


Jedną z naszych głównych specjalności jest sprzątanie centrów handlowych. Prowadzimy dzienny serwis utrzymania czystości w galeriach. Sprzątanie obiektów przemysłowych jest czymś, na czym znamy się najlepiej. Jak głosi stare przysłowie: jak Cię widzą, tak Cię piszą. Podchodzimy do naszej pracy poważnie. Wiemy, że prawidłowe podejście w kontekście sprzątania obiektów przemysłowych jest wizytówką jakości. Jako SOS POLSKA dbamy o to, by nasze usługi przeprowadzać rzetelnie. W praktyce profesjonalne sprzątanie galerii handlowych jest jedną z naszych flagowych usług. Dzięki temu podejmowane przez nas prace przeprowadzane są skutecznie. Posiadamy też ogromne doświadczenie w kompleksowym usuwaniu zabrudzeń z wszelkiego typu powierzchni na terenie obiektu. Sprzątanie galerii handlowych, na które składa się między innymi fachowe doczyszczanie posadzek, przeprowadzamy z wykorzystaniem specjalistycznych, najwyższej jakości środków. Wszystko to odbywa się szybko i sprawnie, bez ingerowania w funkcjonowanie tych miejsc. Sprzątanie galerii handlowych wykonujemy z precyzją oraz troską o zachowanie wszelkich standardów sanitarnych. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nieskazitelnie czystą przestrzenią po przeprowadzeniu usługi. Jeśli zależy Ci na tym, abyśmy uporządkowali Twój obiekt — daj znać. Zapewniamy, że sprzątanie hal magazynowych to proces przeprowadzony szybko i dokładnie. Współpracujemy również z przedsiębiorcami. Dzięki nabytemu doświadczeniu usługi takie jak sprzątanie galerii handlowych wykonujemy w oparciu o standardy najwyższej jakości. Zapoznaj się ze szczegółami naszej działalności.

Sprzątanie galerii i marketów – gwarancją wracających klientów


Zapewnienie porządku nie jest ważne wyłącznie z perspektywy osoby odpowiedzialnej za sprzątanie galerii. Dbanie o czystość i odpowiednią higienę w obiektach publicznych jest niezwykle istotne z punktu widzenia każdego. Sprzątanie marketów jest tak samo ważne, jak i domów handlowych czy własnych gospodarstw domowych. To właśnie sprawia, że klienci wracają do sklepów i mają wrażenie zadbanych i estetycznych wnętrz. Warto jednak wiedzieć, że proces utrzymania czystości w galeriach handlowych nie należy do najłatwiejszych. Trzeba zarówno trzymać się ustalonego harmonogramu wcześniej wyznaczonych prac, jak i pozostać bardzo elastycznym. Wszystko po to, aby móc szybko i sprawnie dostosować się do sytuacji (zima, awarie itd.) Dlatego, aby sprzątanie centrów handlowych szło sprawnie, zawsze do każdego obiektu dedykujemy koordynatora, z odpowiednim bagażem doświadczeń w podobnej dziedzinie. Musi on dokładnie wiedzieć kiedy, co i jak ustawić w danej sytuacji, aby sprzątanie galerii handlowej przebiegało w sposób bezkolizyjny z klientami obiektu oraz było zawsze na najwyższym poziomie. Wszelkie oferowane przez nas usługi, takie jak sprzątanie obiektów przemysłowych odbywają się w dogodnym dla klienta czasie. Zapobiega to sytuacji, w której nasze działania zakłócałyby codzienne czynności pracowników danego miejsca. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię sprzątanie marketów, czy inna usługa oferowana przez naszą firmę, jako SOS Polska dbamy o to, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Podstawą naszej współpracy z klientem jest budowa atmosfery zaufania. Dzięki temu wszystkie usługi m.in. doczyszczanie posadzek odbywają się w stałej konsultacji. Zadbamy o to, aby Twój obiekt wyglądał dobrze!


Maszyny sprzątające


Specjalistyczne sprzątanie galerii handlowych i innych przestrzeni


Odpowiednia koordynacja to jednak nie wszystko. Do pełni sukcesu potrzeba oczywiście dobrze dobranego i przeszkolonego personelu. Z doświadczenia wiemy, iż każdy rzetelny pracownik jest na miarę złota. Staramy się jak najbardziej motywować grupę, szkolić i robić wszystko, by stworzyć jedną, zgraną ekipę sprzątającą oraz utrzymać ją jak najdłużej w takim samym składzie osobowym. Daje to stabilizację i gwarancję dobrze wykonanej pracy w każdej części galerii. Sprzątanie hal magazynowych o dużej powierzchni to nie lada wyzwanie. Dlatego zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest to, by przydzielony do takich zadań personel posiadał pełen wachlarz umiejętności. Dbamy także o zapewnienie mu odpowiedniego sprzętu i najwyższej jakości środków czystości.


Profesjonalne sprzątanie centrów handlowych i nie tylko

Jaki jest nasz przepis na sukces? Dzięki odpowiednim akcesoriom czyszczącym, sprzątanie galerii handlowych i innych obiektów przemysłowych nie sprawia nam żadnych trudności. Wszystkie produkty dostarczane na teren obiektu posiadają wymagane atesty, są przyjazne środowisku i opatrzone pełną dokumentacją. Dostarczamy także wszelkie materiały konsumpcyjne, takie jak papier toaletowy, ręczniki papierowe, worki na śmieci itd. Dzięki współpracy z naszymi dostawcami zawsze mamy do dyspozycji opiekę technologa, który jest bardzo pomocny w trudnych sytuacjach, które czasem generuje sprzątanie dużych obiektów przemysłowych. Podpisując umowę utrzymania czystości z SOS Polska, zarządca obiektu otrzymuje w pakiecie również mycie schodów ruchomych, mycie przeszkleń, fasad szklanych, okien powyżej 2 m, mycie elewacji oraz pranie dywanów w części administracyjnej w cenie kontraktu. Jak pisaliśmy na początku, utrzymanie czystości nie jest procesem łatwym, ale w pełni do zrealizowania, a my wiemy, jak to zrobić.


Doświadczony
i profesjonalny zespół.

Jako zespół przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa i ciągłego rozwoju naszej branży.

Paweł Czarny Właściciel
Tomek Rzepecki Właściciel