BIURO Plac Dworcowy 3/5 +48 663 307 454 info@sospolska.pl

USŁUGI
  • USŁUGI
  • Sprzątanie, utrzymanie czystości w Galeriach


Sprzątanie, utrzymanie czystości w Galeriach


Schludność to ważna cecha wszystkich pomieszczeń. Jedną z naszych głównych specjalności jest sprzątanie centrów handlowych. Prowadzimy dzienny serwis utrzymania czystości w galeriach. Sprzątanie obiektów przemysłowych jest czymś, na czym znamy się najlepiej. Jak głosi stare przysłowie: jak Cię widzą, tak Cię piszą. Podchodzimy do naszej pracy poważnie, dlatego sprzątanie centrów handlowych i innych obiektów wykonujemy w sposób dokładny. Wiemy, że prawidłowe podejście w kontekście sprzątania obiektów przemysłowych jest wizytówką jakości. Jako SOS POLSKA dbamy o to, by nasze usługi przeprowadzać rzetelnie. W praktyce profesjonalne sprzątanie galerii handlowych jest jedną z naszych flagowych usług. Dzięki temu podejmowane przez nas prace przeprowadzane są skutecznie. Posiadamy też ogromne doświadczenie w kompleksowym usuwaniu zabrudzeń z wszelkiego typu powierzchni na terenie obiektu. Sprzątanie galerii handlowych, na które składa się między innymi fachowe doczyszczanie posadzek, przeprowadzamy z wykorzystaniem specjalistycznych, najwyższej jakości środków. Wszystko to odbywa się szybko i sprawnie, bez ingerowania w funkcjonowanie tych miejsc. Sprzątanie galerii handlowych wykonujemy z precyzją oraz troską o zachowanie wszelkich standardów sanitarnych. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nieskazitelnie czystą przestrzenią po przeprowadzeniu usługi. Jeśli zależy Ci na tym, abyśmy uporządkowali Twój obiekt — daj znać. Zapewniamy, że sprzątanie hal magazynowych to proces przeprowadzony szybko i dokładnie. Współpracujemy również z przedsiębiorcami. Dzięki nabytemu doświadczeniu usługi takie jak sprzątanie galerii handlowych wykonujemy w oparciu o standardy najwyższej jakości. Zapoznaj się ze szczegółami naszej działalności.

Sprzątanie galerii i marketów – gwarancją wracających klientów


Zapewnienie porządku nie jest ważne wyłącznie z perspektywy osoby odpowiedzialnej za sprzątanie galerii. Dbanie o czystość i odpowiednią higienę w obiektach publicznych jest niezwykle istotne z punktu widzenia każdego. Sprzątanie marketów jest tak samo ważne, jak i domów handlowych czy własnych gospodarstw domowych. To właśnie sprawia, że klienci wracają do sklepów i mają wrażenie zadbanych i estetycznych wnętrz. Warto jednak wiedzieć, że sprzątanie w galeriach handlowych nie należy do najłatwiejszych. Mimo to należy zapewnić czystość obiektu na wysokim poziomie. Trzeba zarówno trzymać się ustalonego harmonogramu wcześniej wyznaczonych prac, jak i pozostać bardzo elastycznym. Jako że stosujemy się do tych zasad, sprzątanie obiektów handlowych przebiega kompleksowo. Wszystko po to, aby móc szybko i sprawnie dostosować się do sytuacji (zima, awarie itd.) Dlatego, aby sprzątanie centrów handlowych szło sprawnie, zawsze do każdego obiektu dedykujemy koordynatora, z odpowiednim bagażem doświadczeń w podobnej dziedzinie. Musi on dokładnie wiedzieć kiedy, co i jak ustawić w danej sytuacji, aby sprzątanie galerii handlowej przebiegało w sposób bezkolizyjny z klientami obiektu oraz było zawsze na najwyższym poziomie. Wszelkie oferowane przez nas usługi, takie jak sprzątanie obiektów przemysłowych odbywają się w dogodnym dla klienta czasie. Zapobiega to sytuacji, w której nasze działania zakłócałyby codzienne czynności pracowników danego miejsca. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię sprzątanie marketów, czy inna usługa oferowana przez naszą firmę, jako SOS Polska dbamy o to, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Podstawą naszej współpracy z klientem jest budowa atmosfery zaufania. Dzięki temu wszystkie usługi m.in. doczyszczanie posadzek odbywają się w stałej konsultacji.

Sprzątanie obiektów przemysłowych


Niezależnie od wielkości zlecenia, zadbamy o to, aby Twój obiekt wyglądał dobrze! Usługi doczyszczania posadzek mogą być szczególnie ważne dla restauracji, czy zakładów produkcyjnych. Właśnie tam najczęściej pojawiają się zabrudzenia, które są trudne do usunięcia. Nasze usługi doczyszczania posadzek pomogą się z nimi uporać. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz środki chemiczne, które poradzą sobie z najtrudniejszym brudem. Dzięki nim sprzątanie hal magazynowych czy innych obiektów nie sprawia nam żadnych trudności. Serwis przeprowadzany jest kompleksowo, co jest gwarancją zadowolenia zleceniodawców. Sprzątanie hal magazynowych odbywa się sprawnie i profesjonalnie. To szczególnie ważne, gdy klient ma ograniczony czas. Przyjmujemy zlecenia nawet na większe przestrzenie – sprzątanie galerii handlowych nie jest nam obce. Zapewniamy pełny profesjonalizm usług, bez względu na zlecenie. Mamy również doświadczenie w sprzątaniu obiektów przemysłowych. Te nierzadko wymagają specjalistycznych czynności z uwzględnieniem troski o drogie wyposażenie. Świadczymy również usługi doczyszczania posadzek, z którymi nikt inny sobie nie poradzi. Zdobyte doświadczenie i wykwalifikowana kadra pracowników umożliwia podejmowanie się nawet najbardziej wymagających zleceń. Sprzątanie obiektów przemysłowych, handlowych czy biur nie robi na nas wrażenia. Zostawiamy po sobie tylko porządek i świeżość.


Maszyny sprzątające


Specjalistyczne sprzątanie galerii handlowych i innych przestrzeni


Odpowiednia koordynacja to jednak nie wszystko. Do pełni sukcesu potrzeba oczywiście dobrze dobranego i przeszkolonego personelu. Z doświadczenia wiemy, iż każdy rzetelny pracownik jest na miarę złota. Staramy się jak najbardziej motywować grupę, szkolić i robić wszystko, by stworzyć jedną, zgraną ekipę sprzątającą oraz utrzymać ją jak najdłużej w takim samym składzie osobowym. Daje to stabilizację i gwarancję dobrze wykonanej pracy w każdej części galerii. Sprzątanie hal magazynowych to czynność, która wymaga zarówno dokładności, jak i szybkości. Niemniej jednak dla naszej kadry nie jest to żaden problem, ponieważ do każdego zadania podchodzimy sumiennie. Sprzątanie hal magazynowych o dużej powierzchni to nie lada wyzwanie. Dlatego zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest to, by przydzielony do takich zadań personel posiadał pełen wachlarz umiejętności. Dbamy także o zapewnienie mu odpowiedniego sprzętu i najwyższej jakości środków czystości.


Profesjonalne sprzątanie centrów handlowych i nie tylko

Jaki jest nasz przepis na sukces? Dzięki odpowiednim akcesoriom czyszczącym, sprzątanie galerii handlowych i innych obiektów przemysłowych nie sprawia nam żadnych trudności. Wszystkie produkty dostarczane na teren obiektu posiadają wymagane atesty, są przyjazne środowisku i opatrzone pełną dokumentacją. Dostarczamy także wszelkie materiały konsumpcyjne, takie jak papier toaletowy, ręczniki papierowe, worki na śmieci itd. Dzięki współpracy z naszymi dostawcami zawsze mamy do dyspozycji opiekę technologa, który jest bardzo pomocny w trudnych sytuacjach, które czasem generuje sprzątanie dużych obiektów przemysłowych. Podpisując umowę utrzymania czystości z SOS Polska, zarządca obiektu otrzymuje w pakiecie również mycie schodów ruchomych, mycie przeszkleń, fasad szklanych, okien powyżej 2 m, mycie elewacji oraz pranie dywanów w części administracyjnej w cenie kontraktu. Sprzątanie obiektów przemysłowych to szerokie pojęcie, które obejmuje rozległy pakiet świadczeń. Dzięki temu każdy przedsiębiorca jest w stanie dopasować usługi do swoich potrzeb. Jak pisaliśmy na początku, utrzymanie czystości nie jest procesem łatwym, ale w pełni do zrealizowania, a my wiemy, jak to zrobić.


Doświadczony
i profesjonalny zespół.

Jako zespół przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa i ciągłego rozwoju naszej branży.

Paweł Czarny Właściciel
Tomek Rzepecki Właściciel