BIURO Plac Dworcowy 3/5 +48 663 307 454 info@sospolska.pl

USŁUGI
 • USŁUGI
 • Sprzątanie, utrzymanie czystości w biurach


Sprzątanie, utrzymanie czystości w biurach


Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych

SOS Polska oferuje codzienny, tygodniowy lub miesięczny serwis utrzymania czystości w biurach w województwie lubuskim, dolnośląskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. Mówi się, że biuro jest wizytówką firmy. SOS POLSKA zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem obiektów biurowych. Wiemy, jak ważne jest utrzymanie porządku w miejscach tego typu. Działalność firmy skoncentrowana jest na przeprowadzaniu takich czynności jak profesjonalne sprzątanie biur. Nasz „przepis na sukces” składa się z dwóch składników — wykwalifikowanych pracowników oraz jakościowych środków czystości. Prace podejmowane są nie tylko w pomieszczeniach biurowców, ale także w przestrzeniach po zakończeniu budowy, galeriach handlowych, magazynach i na terenach zielonych. Sprzątanie obiektów biurowych sprowadza się do gruntownego doczyszczania wszelkiego typu powierzchni i ich zabezpieczania, a także dostarczania środków higieny i dozowników. Proponowane są również prace w obrębie przeszkleń, fasad i elewacji oraz pranie dywanów i tapicerek. Zarówno sprzątanie biur jak i inne usługi realizujemy w stałym kontakcie ze zleceniodawcą. Szczegóły zleceń ustalane na podstawie bieżącego zapotrzebowanie Klienta. Sprzątanie obiektów biurowych wymaga odpowiedniej organizacji. Dzięki umiejętności pracy w zespole nasza firma świadczy usługi wysokiej jakości. Każdego klienta traktujemy indywidualnie — sprzątanie pomieszczeń biurowych jest czynnością, do której podchodzimy z należytym szacunkiem. Zachęcamy do zapoznania się z szeregiem usług realizowanych przez naszą firmę. Szukasz kogoś, kto się zajmie sprzątaniem pomieszczeń biurowych? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.


Do każdego obiektu podchodzimy indywidualnie i już na etapie wyceny przygotowujemy:
  • Harmonogram Prac
  • Ilość Pracowników
  • Kosztorys zużycia miesięcznego tzw materiałów konsumpcyjnych(tj. papier - toaletowy, mydło itd.)
  • Propozycje godzin pracy pracowników po uzgodnieniu z zarządcą budynku.  Podpisując umowę serwisową z SOS Polska otrzymują Państwo:
  • Stałą opiekę w zakresie czystości obiektu wraz z dostawą środków chemicznych i materiałów konsumpcyjnych.
  • Zaopatrzenie w maszyny myjące niezbędne do utrzymania czystości.
  • Kontrolę oraz pełną optymalizację kosztów materiałów konsumpcyjnych
  • Bardzo promocyjne ceny na prace okresowe takie jak pranie dywanów, mycie przeszkleń, mycie okien, mycie elewacji powyżej 2m, a przy obiektach większych w cenie serwisu!!!
  • Zwolnienie z wszystkich kosztów administracyjnych związanych z zatrudnieniem własnych pracowników ( Urlopy,Chorobowe itp. )
  • Stałą opiekę koordynatora odpowiedzialnego za jakość wykonywanej usługi oraz zajmującego się organizacją pracy
  • Stały monitoring budynku wraz ze zdjęciami oraz informacją o wykrytych usterkach itp. co zwalnia zarządce z codziennego obchodu.
  • System Audytów


  Wszyscy wiemy, że czyste i przyjemne otoczenie w pracy wpływa w znacznym stopniu na dobre samopoczucie, a co za tym idzie — efektywność. Sprzątanie pomieszczeń biurowych może podnieść skuteczność pracowników oraz pozytywnie wpłynąć na ich nastrój. Po co więc macie Państwo tracić swój cenny czas na coś, co zrobimy my, a zrobimy to dobrze. W odpowiedzi na wzmożoną potrzebę utrzymania wysokiego reżimu sanitarnego w okresie pandemii, a także w trosce o zdrowie naszych Klientów zapewniamy kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych dopasowane do wymogów danego obiektu. Prace wykonywane są szybko i skutecznie. Dzięki temu każda z firm korzystających z usług serwisowych, takich jak profesjonalne sprzątanie biur może cieszyć się pomieszczeniami utrzymanymi w ładzie i higienie na co dzień. Wpływa to również na pozytywny nastrój pracujących w nich osób. Warto pamiętać, że prace powinny zostać zorganizowane również ze względu na zdrowie pracowników. Sprzątanie obiektów biurowych jest kluczowe, aby pozbyć się otoczenia szkodliwych mikroorganizmów. Zarówno pracownicy, jak i przychodzący Klienci czy goście mogą dzięki temu czuć się komfortowo oraz bezpiecznie. Ponadto przyjemniej przebywa się w zadbanych pomieszczeniach. Regularne sprzątanie pomieszczeń biurowych jest konieczne, jeśli w kadrze znajdują się alergicy i astmatycy. Wynika to z faktu, że gromadzący się kurz może stanowić poważne zagrożenie dla ich dróg oddechowych. Cykliczna organizacja porządków minimalizuje także szansę na pojawienie się grzyba lub pleśni. Aby skutecznie przeprowadzić takie czynności jak sprzątanie obiektów biurowych, należy posiadać kwalifikacje w tym zakresie. Wiedza specjalistów zatrudnionych przez naszą firmę pozwala im na dobranie odpowiednich środków i zorganizowanie prac porządkowych.

Doświadczony
i profesjonalny zespół.

Jako zespół przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa i ciągłego rozwoju naszej branży.

Paweł Czarny Właściciel
Tomek Rzepecki Właściciel