BIURO Plac Dworcowy 3/5 +48 663 307 454 info@sospolska.pl

USŁUGI
 • USŁUGI
 • Mycie okien, przeszkleń, fasad, elewacji, ekranów


Mycie okien, przeszkleń, fasad, elewacji, ekranów


W SOS Polska PuraQleen posiadamy bogatą ofertę mycia okien, przeszkleń, fasad szklanych, ekranów akustycznych oraz elewacji w województwie lubuskim, dolnośląskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim oraz mazowieckim. W dzisiejszych czasach przy panującej tendencji do używania wielkopowierzchniowych elementów szklanych w projektowaniu nowoczesnych budynków, a także biorąc pod uwagę fantazję projektantów, bardzo często powstaje problem utrzymania czystości w tych miejscach. Takie czynności, jak choćby mycie ekranów akustycznych to misja dla specjalistów. Głównym powodem, dla którego zadanie to wymaga odpowiednich kwalifikacji i sprzętu jest wysokość oraz trudność dostępu lub okien, które nie otwierają się do wewnątrz. Jednakże utrzymanie porządku tych elementów jest bardzo istotne, gdyż wpływa na wizerunek całego budynku, a często także prowadzonej działalności. Mycie ekranów akustycznych stanowi wyzwanie także ze względu na skład osłony. Mogą być wykonane z wielu rodzajów tworzyw takich jak beton, drewno czy paneli PCV, dlatego należy zapoznać się z ich właściwościami. Właśnie dlatego czyszczenie elewacji przeprowadzamy gruntownie. Dbamy o to, by każdy centymetr zabrudzonej powierzchni został potraktowany specjalistycznym środkiem. Mycie fasad również odbywa się wedle ściśle ustalonych procedur. Gwarantujemy, że wszelkie zewnętrzne elementy budynków zostaną pozbawione zabrudzeń, a cały proces przebiegnie w bezpiecznych warunkach. Mycie ekranów akustycznych jest czynnością, do której zabieramy się z wyjątkową ostrożnością. Właśnie takiego podejścia wymagają złożone z wielu elementów konstrukcje barier dźwiękochłonnych. Mycie ekranów akustycznych powinno być wykonywane cyklicznie. Dzięki czemu zachowają estetyczny wygląd na długie lata. Zachęcamy do zapoznania się z szeregiem usług realizowanych przez naszą firmę.


Dokładne i szybkie czyszczenie elewacji

W SOS Polska posiadamy jeden z najnowocześniejszych systemów mycia okien, przeszkleń, fasad szklanych, oraz elewacji – PURAQLEEN. Składa się on z karbonowych przedłużek i wykorzystuje wodę zdemineralizowaną, a co za tym idzie, nie pozostawia żadnych smug i plam. Służy także do wykonywania takich czynności, jak mycie ekranów akustycznych i innych wymagających precyzji elementów. Są one zwykle narażone na zabrudzenia w trudnodostępnych miejscach, co jednak dla naszej doświadczonej ekipy nie stanowi żadnego problemu. Dzięki temu również mycie fasad przebiega szybko i sprawnie. Profesjonalnie przeprowadzony proces znacznie odświeża wygląd budynku, zapewniając mu estetyczny wygląd przez długi czas. Oferujemy sprawne i dokładne mycie ekranów akustycznych, dzięki któremu zostają z nich usunięte nie tylko zanieczyszczenia komunikacyjne i atmosferyczne, ale także wszelkie graffiti. Zapewniamy najnowocześniejszych sprzęt oraz skuteczne środki czyszczące, które znacznie ułatwiają przeprowadzenie prac. Dzięki naszemu doświadczeniu w takich czynnościach, jak czyszczenie elewacji zyskaliśmy spore grono zadowolonych klientów. Zachęcamy do nawiązania współpracy!


Staranne mycie ekranów akustycznych

Ekrany akustyczne stanowią zaporę między źródłem hałasu a obszarem chronionym. Stawiane są przy drogach szybkiego ruchu, na obwodnicach oraz w pobliżu zakładów przemysłowych. Często są pierwszą rzeczą, którą dostrzegają kierowcy wjeżdżający do miasta. SOS Polska oferuje fachową realizację usług z zakresu mycia osłon dźwiękochłonnych. Z pozoru czyszczenie ich może stanowić niemałe wyzwanie nie tylko ze względu na wysokość powierzchni, ale i ruch samochodowy. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie, które umożliwia im sprawne i szczegółowe mycie fasad. Jako SOS POLSKA oczyszczamy płaszczyzny z zabrudzeń atmosferyczno-komunikacyjnych. Wykorzystanie tej technologii pomoże w pozbyciu się problemów takich jak np. graffiti czy plakaty reklamowe. Skuteczne mycie ekranów akustycznych zapewnia system PURAQLEEN, który wykorzystuje wodę i specjalne karbonowe przedłużki do gruntownego czyszczenia. Wiemy, jak ważne jest to, by nie naruszyć materiału osłony, dlatego czyszczenie elewacji przeprowadzane jest dokładnie. Z całą pewnością czyste ekrany wpłyną na wizerunek miasta.


Czyszczenie okien


Oto kilka zalet naszego systemu:
 • Na mytej powierzchni nie pozostają plamy i smugi
 • Zmniejszenie elektrostatyczności powierzchni mytej wodą zdemineralizowaną powoduje dłuższy okres w którym powierzchnia jest czysta
 • Możliwość mycia do wyskości 25 m.
 • Możliwośc pracy bez dostępu do bieżącej wody

Więcej na temat procesu wody zdemineralizowanej tutaj – puraqleen.pl

SOS Polska PuraQleen jest dedykowane do:
 • Budynków biurowych
 • Galeri Handlowych
 • Zakładów Produkcyjnych
 • Salonów Sprzedaży , Sklepów itd.
 • Hoteli
 • Szkół
 • Fabryk
 • Administracji Publicznej
Doświadczony
i profesjonalny zespół.

Jako zespół przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa i ciągłego rozwoju naszej branży.

Paweł Czarny Właściciel
Tomek Rzepecki Właściciel