BIURO Plac Dworcowy 3/5 +48 663 307 454 info@sospolska.pl

USŁUGI
 • USŁUGI
 • Mycie okien, przeszkleń, fasad, elewacji, ekranów


Mycie okien, przeszkleń, fasad, elewacji, ekranów


W SOS Polska PuraQleen posiadamy bogatą ofertę usług. Należy do nich mycie okien, przeszkleń, fasad szklanych, ekranów akustycznych oraz czyszczenie elewacji w województwie lubuskim, dolnośląskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim oraz mazowieckim. W dzisiejszych czasach przy panującej tendencji do używania wielkopowierzchniowych elementów szklanych w projektowaniu nowoczesnych budynków, a także biorąc pod uwagę fantazję projektantów, bardzo często powstaje problem utrzymania czystości w tych miejscach. Właśnie dlatego, mycie ekranów akustycznych znajduje się w naszej ofercie. Nasza odpowiednio przygotowana kadra z pewnością sprosta zadaniom tego typu. Takie czynności, jak choćby mycie ekranów akustycznych to misja dla specjalistów. Głównym powodem, dla którego zadanie to wymaga odpowiednich kwalifikacji i sprzętu jest wysokość oraz trudność dostępu lub okien, które nie otwierają się do wewnątrz. Jednakże utrzymanie porządku tych elementów jest bardzo istotne, gdyż wpływa na wizerunek całego budynku, a często także prowadzonej działalności. Mycie ekranów akustycznych stanowi wyzwanie także ze względu na skład osłony. Mogą być wykonane z wielu rodzajów tworzyw takich jak beton, drewno czy paneli PCV, dlatego należy zapoznać się z ich właściwościami. Właśnie dlatego czyszczenie elewacji przeprowadzamy gruntownie. Dbamy o to, by każdy centymetr zabrudzonej powierzchni został potraktowany specjalistycznym środkiem. Dzięki temu czyszczenie elewacji zostanie przeprowadzone bez zniszczeń. Ponadto odpowiednie produkty pielęgnacyjne polepszają jakość mycia. Czyszczenie elewacji pomaga dodać budynkowi odrobiny świeżości. Będzie wyglądał, jakby był zupełnie nowy, a to za sprawą zastosowania się do odpowiednich wymagań, którym podlegają prace tego typu. Mycie fasad również odbywa się wedle ściśle ustalonych procedur. Gwarantujemy, że wszelkie zewnętrzne elementy budynków zostaną pozbawione zabrudzeń, a cały proces przebiegnie w bezpiecznych warunkach. Mycie ekranów akustycznych jest czynnością, do której zabieramy się z wyjątkową ostrożnością. Właśnie takiego podejścia wymagają złożone z wielu elementów konstrukcje barier dźwiękochłonnych. Mycie ekranów akustycznych powinno być wykonywane cyklicznie. Dzięki czemu zachowają estetyczny wygląd na długie lata. Zachęcamy do zapoznania się z szeregiem usług realizowanych przez naszą firmę.


Dokładne i szybkie czyszczenie elewacji

W SOS Polska posiadamy jeden z najnowocześniejszych systemów czyszczenia różnych powierzchni. Zajmujemy się oknami, przeszkleniami, oraz elewacjami – PURAQLEEN. Świadczymy również usługi mycia fasad. System składa się z karbonowych przedłużek i wykorzystuje wodę zdemineralizowaną, a co za tym idzie, nie pozostawia żadnych smug i plam. Służy także do wykonywania takich czynności, jak mycie ekranów akustycznych i innych wymagających precyzji elementów. Są one zwykle narażone na zabrudzenia w trudnodostępnych miejscach, co jednak dla naszej doświadczonej ekipy nie stanowi żadnego problemu. Dzięki temu również mycie fasad przebiega szybko i sprawnie. Profesjonalnie przeprowadzony proces znacznie odświeża wygląd budynku, zapewniając mu estetyczny wygląd przez długi czas. Czyszczenie fasad jest bezpieczne dla każdego rodzaju powierzchni. Bez znaczenia, czy będzie to metal, szkło lub tworzywo. Oferujemy także sprawne i dokładne mycie ekranów akustycznych, dzięki któremu zostają z nich usunięte nie tylko zanieczyszczenia komunikacyjne i atmosferyczne, ale także wszelkie graffiti. Zapewniamy najnowocześniejszych sprzęt oraz skuteczne środki czyszczące, które znacznie ułatwiają przeprowadzenie prac. Dzięki naszemu doświadczeniu w takich czynnościach, jak czyszczenie elewacji zyskaliśmy spore grono zadowolonych klientów. Zachęcamy do nawiązania współpracy!


Staranne mycie ekranów akustycznych

Ekrany akustyczne stanowią zaporę między źródłem hałasu a obszarem chronionym. Stawiane są przy drogach szybkiego ruchu, na obwodnicach oraz w pobliżu zakładów przemysłowych. Często są pierwszą rzeczą, którą dostrzegają kierowcy wjeżdżający do miasta. SOS Polska oferuje fachową realizację usług nie tylko z zakresu mycia elewacji, lecz również osłon dźwiękochłonnych. Z pozoru czyszczenie ich może stanowić niemałe wyzwanie nie tylko ze względu na wysokość powierzchni, ale i ruch samochodowy. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie, które umożliwia im sprawne i szczegółowe mycie fasad. Jako SOS POLSKA oczyszczamy płaszczyzny z zabrudzeń atmosferyczno-komunikacyjnych. Dotyczy to także mycia fasad. Te, zupełnie jak inne elementy, są narażone na tego typu zanieczyszczenia. Wykorzystanie tej technologii pomoże w pozbyciu się problemów takich jak np. graffiti czy plakaty reklamowe. Skuteczne mycie ekranów akustycznych zapewnia system PURAQLEEN, który wykorzystuje wodę i specjalne karbonowe przedłużki do gruntownego czyszczenia. Wiemy, jak ważne jest to, by nie naruszyć materiału osłony, dlatego czyszczenie elewacji przeprowadzane jest dokładnie. Z całą pewnością czyste ekrany wpłyną na wizerunek miasta.


Czyszczenie okien


Oto kilka zalet naszego systemu:
 • Na mytej powierzchni nie pozostają plamy i smugi
 • Zmniejszenie elektrostatyczności powierzchni mytej wodą zdemineralizowaną powoduje dłuższy okres w którym powierzchnia jest czysta
 • Możliwość mycia do wyskości 25 m.
 • Możliwośc pracy bez dostępu do bieżącej wody

Więcej na temat procesu wody zdemineralizowanej tutaj – puraqleen.pl

SOS Polska PuraQleen jest dedykowane do:
 • Budynków biurowych
 • Galeri Handlowych
 • Zakładów Produkcyjnych
 • Salonów Sprzedaży , Sklepów itd.
 • Hoteli
 • Szkół
 • Fabryk
 • Administracji Publicznej
Doświadczony
i profesjonalny zespół.

Jako zespół przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa i ciągłego rozwoju naszej branży.

Paweł Czarny Właściciel
Tomek Rzepecki Właściciel