Sprzątanie biur Gorzów

Jako jedną ze sztandarowych usług SOS Polska jest także sprzątanie i utrzymywanie czystości w biurach na terenie Gorzowa Wlkp oraz całego woj. Lubuskiego. Z racji iż od kilku lat wykonujemy usługę kompleksowego utrzymania czystości w galerii Askana w Gorzowie Wlkp posiadamy na terenie gorzowa bogatą oraz przeszkoloną już obsadę osobową wraz z dużym zapleczem sprzętowym.

Oferujemy usługi serwisowe w trakcie pracy biura jak i w godzinach zamknięcia tak aby w najmniejszym stopniu kolidowało to z normalnym funkcjonowaniu biura.

Na życzenie klient w ofercie utrzymania czystości w biurze dostaje również środki higieny utrzymania biura takie jak Papier toaletowy, ręczniki papierowe , mydło , worki na śmieci itd.

Na życzenie klienta zadbamy także o tereny zewnętrzne wraz z terenami zielonymi wokół biura jeśli będzie taka potrzeba.

Napisz do nas a przygotujemy darmową, bardzo korzystną ofertę z naszym system rabatowym który na pewno wzbudzi Twoje zainteresowanie.

Na terenie Gorzowa sprzątamy biura administracji w galerii Askana.SOS Polska dzięki doświadczeniu wyniesionemu oraz wykwalifikowanej i zintegrowanej kadrze zarządzającej, posiada wszelkie atuty by sprostać wszystkim nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów na terenie całego kraju.

Masz pytanie?
Wyślij nam maila info@sospolska.pl